سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی تربیت بدنی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
امام خمینی(ره) «قهرمان کسی است که بر نفس اماره اش پیروز باشد.»

آدرس پست الکترونیک گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره دوم متوسطه استان مرکزی

(varzesh@tama.ir)

(pesport@chmail.ir)

همکاران محترم می توانند با بازدید از کلنیک مجازی سوالات و نظرات خود را در رابطه با گروه و درس تربیت بدنی را ثبت نمایند.

جهت ورود به سامانه آزمون آن لاین روی روی تصویر کلیک نمایید.ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به کلیه دانش آموزان و دبیران محترم درس تربیت بدنی دفتر کار دبیران تربیت بدنی دوره دوم متوسطه جهت استفاده در مدارس به پیوست حضور محترم شما ارسال می گردد، لازم به ذکر است همکاران می توانند فایل مربوطه را دریافت و پرینت لازم را گرفته و استفاده نمایند. گروه درس تربیت بدنی آماده دریافت هرگونه نظر در این خصوص در کلینیک مجازی می باشد. برای دریافت فایل اینجا کلیک نمایید.
ادامه خبر ...

مراسم اختتامیه طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مقطع ابتدایی با حضور مدیر آموزش و پرورش ، کارشناس تربیت بدنی و سلامت ، جمعی از اولیا ، کارکنان و دانش آموزان در آموزشگاه ابتدایی مطهره برگزار شد .

حجت اله فدایی ، مدیر آموزش و پرورش دلیجان در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت های مدارس در اجرای طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای گفت : این المپیاد بستر مناسبی برای رشد و توسعه فعالیت های ورزشی میان دانش آموزان را فراهم کرده و آنان را برای حضور پرشور و با نشاط در محیط مدرسه آماده کرده است .

ادامه خبر ...

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیرآموزش وپرورش از تلاش دولت تدبیر و امید برای تقویت نشاط، پویایی و تحرک دانش آموزان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر دیروز مهرزاد حمیدی در آیین اختتامیه فعالیت های ورزشی درون مدرسه ای که در آستانه پایان سال تحصیلی، در مدرسه ابتدایی دخترانه شاهد کوثر منطقه 19 تهران برگزار شد، ضمن تشکر از حضور رؤسای فدراسیون های؛ بدمینتون، ‌ورزش های بومی محلی و دانش آموزی در این مراسم، اظهارکرد: زندگی آپارتمان نشینی و استفاده از اتومبیل در رفتار وآمدها باعث کم تحرکی افراد جامعه به ویژه دانش آموزان شده است.

ادامه خبر ...

 

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم استان مرکزی با تجلیل از دانش آموزان برتر در کانون امام خمینی(ره) اراک برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی  در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم که در کانون امام خمینی(ره) برگزار شد، گفت: نوجوانی قطاری در حال حرکت است که نمی شود آن را متوقف کرد بلکه باید به درستی هدایت شود.

شهریار فولادوند  افزود: دوره نوجوانی به بستر آهنین گداخته ای تعبیر می شود که انتظار داریم نوجوان با پای پرهنه از آن عبور کند اما این باید بدانیم گذر از آن نیاز به حمایت ها و آگاهی هایی دارد.
ادامه خبر ...

معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش خبر داد :

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز مهرزاد حمیدی دردومین نشست شورای عالی سند نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان (نماد) که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: نماد زمانی شکل گرفت که همه دستگاه ها پیشگیری را بر درمان درحوزه آسیب های اجتماعی ترجیح دادند.

ادامه خبر ...

طناب کشی ورزشی است تیمی که بین دو گروه 8  نفره برگزار می‌گردد.

مسابقات این رشته مفرح ورزشی در داخل سالن، روی پیست و خارج از سالن روی چمن و ساحل  دریاها روی ماسه برگزار می‌شود در جشنواره‌ها و همایش‌های تفریحی نیز می‌توان این رشته ورزشی را بدون توجه به قانون و ضوابط مسابقات انجام داد.

ادامه خبر ...

مرحله استانی رقابت های الگوی تدریس برتر درس تربیت بدنی با حضور کلیه شرکت کنندگان از سراسر استان در چهار سطح ابتدایی اول، ابتدایی دوم، متوسطه اول و متوسطه دوم  به تفکیک جنسیت برگزار گردید.

در این رقابت های فیلم و طرح درس ارسالی همکاران شرکت کننده در این رقابت ها توسط گروه های داوری بررسی شده و آثار نفرات برتر به مرحله قطبی ارسال خواهد شد.

گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره دوم متوسطه استان به کلیه عزیزان شرکت کننده در این رقابت ها به خاطر سعی و کوشش در جهت ارتقای سطح آموزشی درس تربیت بدنی تبریک می گوید.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علي (ع): بزرگترين ثروت فرزند نيک است.

مناسبت ها

«فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به همه ملت شریف ایران تبریک می گوییم»

«فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهار قران بر عموم مسلمین مبارک باد»

لینک های مفید