سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی تربیت بدنی
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
امام خمینی(ره) «قهرمان کسی است که بر نفس اماره اش پیروز باشد.»

آدرس پست الکترونیک گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره دوم متوسطه استان مرکزی

(varzesh@tama.ir)

(pesport@chmail.ir)

همکاران محترم می توانند با بازدید از کلنیک مجازی سوالات و نظرات خود را در رابطه با گروه و درس تربیت بدنی را ثبت نمایند.

جهت ورود به سامانه آزمون آن لاین روی روی تصویر کلیک نمایید.با توجه به استقبال همکاران محترم از مسابقه آزمون آلاین درس تربیت بدنی

ساعت شرکت در این مسابقه تا ساعت 15 تمدید می گردد.

ادامه خبر ...

با سلام

 مسابقه آن لاین درس تربیت بدنی از ساعت 7.45 تا 13.30 فعال می باشد.

شرکت کنندگان محترم می توانند برای شرکت در این آزمون روی آیکن آزمون آن لاین در قسمت مناسبت های بالا کلیک نموده و با ورود شماره پرسنلی به عنوان نام کاربری و تکرار آن به عنوان رمز عبور در آزمون شرکت نماییند.

لازم به ذکر می باشد کامل نمودن کلیه فیلدهای مشخصات جهت تعیین افراد برتر ضروری می باشد.

هر فرد تنها می تواند یک بار در این آزمون شرکت نماید.

در صورت بروز مشکل یا عدم دسترسی به نام کاربری با شماره تلفن 09183665483 آقای حسنی تماس حاصل فرمایید.

با تشکر فراوان

گروه آموزشی درس تربیت بدنی دوره دوم متوستطه استان مرکزی

ادامه خبر ...

به گزارش روابط‌ عمومی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان صبح روز شنبه 14 اسفند ماه در مراسم آئین‌ تجلیل از نشان‌آوران المپیک و پارالمپیک 2016 و قهرمانان سال 1394 که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: ورزش و قهرمانی در وادی ورزش از دیدگاه‌های مختلف برای ما حائز اهمیت است.

روحانی بیان کرد: ما باید مقایسه کنیم، ورزش ما نسبت به دیروز در حال پیشرفت است یا پسرفت، اگر ورزش همگانی ما نسبت به 4 سال گذشته رو به پیش حرکت کرده و اگر باشگاه‌های ورزشی ما پرشورتر است، همچنین اگر رغبت جوانانمان به ورزش بیشتر است، اگر زنگ ورزش در دبستان و دبیرستان با اهمیت بیشتری تلقی می‌شود، اینها معنایش آن است که مسیر ما مسیر درست و صحیحی است و باید به آینده امیدوار باشیم.

ادامه خبر ...

با سلام و احترام  

 از آنجا که یادگیری حاصل تعامل خلاق ،هدفمند ،فعال و هم جانبه مربی و متربی می باشد و در این بین نقش الگوهای تدریس ، همچنین  روش تدریس معلم که مبتنی بر یک فرآیند علمی و هنرمندانه می باشد از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است ؛ بنابر این دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی بمنظور ایجاد سازکار مناسب برای تبادل تجربیات معلمان موفق در زمینه روش های تدریس و بسط و گسترش و عمق بخشی به این مهم در راستای کیفیت بخشی به ساعت درس تربیت بدنی و افزایش نقش آفرینی  معلمان تربیت بدنی در فرآیند یاددهی- یادگیری ، جشنواره روش های برتر تدریس درس تربیت بدنی را با رویکرد مدرسه محوری و جلب  مشارکت حداکثری معلمان تربیت بدنی طراحی و تدوین کرده است.

ادامه خبر ...

توانمندسازی و ارتقاء علمی و عملی معلمان محترم تربیت بدنی که به عنوان بازوان اجرایی و متولیان اصلی اجرای درس تربیت بدنی و فعالیت‌های مکمل در مدارس ایفای نقش می کنند از اهمیت بسزایی برخوردار است. در همین راستا رقابت‌های علمی و تخصصی با فراهم نمودن شرایطی مناسب جهت آموزش سرفصل ها و مفاهیم مورد نیاز و ایجاد فضای رقابتی سالم و سازنده، موجب بهبود سطح آمادگی جسمانی، حرکتی و مهارت‌های ورزشی معلمان تربیت بدنی و از سویی دیگر سبب ارتقاء سطح علمی و به‌روز شدن دانش و مفاهیم مورد نیاز ایشان می‌گردد. لذا به منظور اجرای هماهنگ و یکپارچه این رقابت‌ها دستورالعمل بیست ­و هشتمین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی کشور تهیه‌ و تدوین گشته است.

ادامه خبر ...

ترویج ورزش باستانی و پهلوانی در بین مردم و دانش آموزان در عمل گسترش فرهنگ حمایت از آموزه های دینی و منش و رفتار اهلبیت عصمت و طهارت (ع) است.

ادامه خبر ...

دکتر بابویی با ابراز رضایتمندی از وضعیت تربیت بدنی در مدارس این ناحیه آموزشی، بر اهمیت جایگاه ورزش در سلامت روحی وجسمی دانش آموزان تاکید کرد و افزود : آنچه امروزه ما بعنوان معضل اخلاقی  واجتماعی با آن مواجه هستیم،  میتواند تاحدود زیادی با تثبیت عادتهای مثبت همچون ورزش، در زندگی افراد جامعه  مرتفع گردد.

وی در حاشیه ی بازدید ازطرح حیاط پویا ووضعیت فضای ورزشی دبستان اندرزگو و متوسطه اول شاهد دخترانه، اذعان داشت : مدیران باید درس تربیت بدنی را در برنامه های آموزشی خود به اندازه ی دروس آموزشی دیگر مورد توجه خاص قرار دهند تا در آینده بازخورد تربیتی منلسبی در جامعه دریافت شود.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

آينده ي كودكان بسته به تربيت پدر و مادر است.((ويكتور هوگو))

مناسبت ها

«فرا رسیدن سال نو بر همه همکاران محترم درس تربیت بدنی در مدارس مبارک باد»

لینک های مفید