سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی تربیت بدنی
منوی اصلی

   خلاصــه خبـــر    دوره آموزشی تحلیل برنامه درسی تربیت بدنی ویژه دبیران تربیت بدنی

دوره آموزشی تحلیل برنامه درسی تربیت بدنی ویژه دبیران تربیت بدنی، در استان مرکزی برگزار شد.

مرحله اول دوره آموزشی ضمن خدمت تحلیل برنامه درسی تربیت بدنی،  به مدت 24 ساعت در استان مرکزی برگزاری شد.دوره آموزشی ضمن خدمت «تحلیل برنامه درسی تربیت بدنی » ویژه دبیران تربیت بدنی به مدت 24 ساعت، در بخش تئوری به مدت 8 ساعت  به صورت قطبی در استان مرکزی برگزار شد.

در مرحله اول این طرح، 60 نفر از معلمان تربیت بدنی شهرستان ساوه، زرندیه و نوبران در قطب ساوه و 70 نفر از معلمان شهرستان های خمین، محلات و دلیجان در قطب خمین، به مدت 8 ساعت، در قالب مباحث تئوری با الزامات کیفیت بخشی درس تربیت بدنی، مباحث کتاب کار معلم تربیت بدنی در دوره تحصیلی ابتدایی و متوسطه آشنا شدند.

بُعد مهارتی این طرح نیز، به منظور آشنایی فراگیران با آخرین شیوه های آموزشی در بحث تکنیک، تاکتیک و مربی گری در هفت رشته ی فوتسال، هندبال، بسکتبال، والیبال، شطرنج، تنیس روی میز و بدمینتون به مدت 16 ساعت به صورت عملی و متمرکز، در شهر اراک برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره آموزشی، توانمند سازی دبیران تربیت بدنی، کیفیت بخشی درس تربیت بدنی و تربیت نیروی انسانی توانمند جهت کانون های ورزشی عنوان شده است.

گفتنی است، بخش تئوری دوره آموزشی تحلیل برنامه درسی تربیت بدنی در قطب اراک نیز با حضور معلمان  نواحی یک و 2 اراک و شهرهای خنداب، شازند، سربند، فراهان، آشتیان، تفرش و کمیجان در روزهای نهم و شانزدهم دی ماه به میزبانی شهر اراک برگزار می شود.